Du är här:Start > Kontakt > Kontaktpersoner

Medarbetare

Martha Larsson E-coach

+46 (0) 70-2125445
martha@agapesverige.se

Tord Larsson Nationell representant

Skype: tord.larsson2
+46 (0) 70-665 08 53
tord@agapesverige.se

Jenny Knox Studentarbete Uppsala

0769096468
jenny.knox@cru.org

Barrett Harkins Nationell Direktor Studentarbete

073-8966752
barrett.harkins@cru.org

Victoria  Harkins Nationell Direktor Studentarbete

073-8966757
victoria.harkins@cru.org

Lindsey Hendrix Studentarbete Lund

072-9418841
lindsey.hendrix@cru.org

Alice Reidarsson Ekonomi

alice.777@hotmail.se

Andres Mercado SHINE

073-6266147
andres@agapesverige.se

Joana Mercado SHINE

072-9323360
joana@agapesverige.se

Styrelsen

Elon Svanell Styrelseordförande

elon.svanell@gmail.com

Paul Lindberg Vice ordförande

Markuu Happonen Styrelsemedlem